Tel. (+372) 580 44 638

Tikandil on trükimustri ees mitmed eelised.

• On rõiva pinnal reljeefne ja selgemate piirjoontega.
• Päikesevalgus ei kahjusta teda, ta vastupidav mehaanilistele mõjutustele.
• Erinevad niidid ja tehnika võimaldavad saada kas mattid, metalliseeritud või läikivad kujutised ja pinnad.
• Tikandiga rõivad on eksklusiivsed, see annab neile erilise võlu.

Masintikand – on niitidega tikandi eriliik, mis valmistatakse automaatreziimiga tikkimismasinal inimese poolt loodud programmi järgi. Programm valmib konkreetse originaalmaketi järgi, mis loob kujutise teatud pistete arvuga. Pistete arv ja tikandi motiivi pindala määravadki tikandi maksumuse.

Tikand võib olla valmistatad erinevate värvi niitidega ja seda nii lihtsate kui ka metalliseeritud niitidega. Sellist tehnoloogiat võib kasutada firma embleemi kandmiseks erinevatele toodetele.

>Küsi personaalne pakkumine!

Niidid


 

Erinevatel materjalidel kasutatakse erinevaid tikkimisniite mida valitakse vastavalt materjali omadustele.

Kasutatakse viskoos- ja polüesterniite. Siidil ja teistel õrnadel kangastel kasutatakse viskoosniite. Spetsrõivastel ja igapäevarõivastel kasutatakse reeglina polüesterniite.

Kaasaegsed niidid on pesukindlad (taluvad pesu ka 95C), taluvad keemilist puhastust ja ka valgendamist, mis on eriti oluline meditsiiniasutustes, toiduainete- ja farmaatsiatööstuses. Meile on vajalik eelinfo, millistes tingimustes ekspluateeritakse rõivastust, et valida õiged niidid, mis pikendaks rõivaste kandmiseaega. Võib kasutad ka metalliseeritud niite, mille värvigamma on ulatuslik – alates hõbedast ja kullast kuni tavavärvideni välja.

Olemas on ka niidid, mis muudavad ultraviolettkiirguse mõjul värvi või siis helenduvad.

Free web hostinguCoz